| cici96 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa blochez un cont de facebook?[nu al meu, al altcuiva] happy

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Sper ca nu pe al meulaughing

| cici96 explică (pentru MarianWLF):

Da chiar pe al tau laughing cum de ai ghicit happy? [glumeam] nici nu stiu te am la prieteni pe pacebook?

| MarianWLF a răspuns (pentru cici96):

Da ma aibig grin(Marian Sziblik)winking

| cici96 explică (pentru MarianWLF):

Aham happyhee hee

| cammm a răspuns:

Dai in dreapta sus langa add friend..si apar Report/block si apesi acolo.

cu placerehappy

| cici96 explică (pentru cammm):

Of. cred ca nu am formulat intrebarea bine straight face adica eu as vrea sa ii blochez contul cuiva sau sa il sterg sa nu mai existe pe facebook laughing happy dar nu ii stiu parola exista vreo posibilitate? happy

| cammm a răspuns (pentru cici96):

big grin Contul de facebook se poate doar dezactiva nu poate fii sters. Fara parola nu ai cumbig grin..si daca a sti parola, il poti dezactiva sa nu mai fie pe facebook, dar acea persoana va putea activa iar contul.big grin

| cici96 explică (pentru cammm):

Of.crying mersi oricum happy