| LovعlyFeelings a întrebat:

Stie cineva cum fac coins la facebook? sau imi poate da cineva un cont cu 10 coins? FUNDA! :X

3 răspunsuri:
| Gufiii a răspuns:

Coins pe facebok nu poti face ...trebuie sa cumperi pe telefon...eu nu am bagat dar aparuse ceva pe barn buddy si imi daduse 30 de coins dar i-am cheltuithappydeci nu cred ca iti va da cineva facebook-ul sau cu 10 coins sau mai multhappy

| soryna_9188 a răspuns:

Nu poti face tu coins decat daca iti trimite cineva din lista o anumita suma... atat am avut de spus paaaaa FUNDA...

| Ayaka a răspuns:

NU poti face coins, decat daca le cumperi cu card de credit (aka bani adevarati)
si NU iti poate transfera nimeni coins.