| patricia7 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa fac monede pe hi5 fara sa cumpar? Plss raspuns urgent dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Sa plantezi fructe si legume, sa ai grija de plantatiile vecinilor adica sa le uzi, sa iei gandacii si buruienele.si iti mai da si cand treci de la un nivel la altul.nu da mereu la asta.aratandu-ti dragostea fata de ferma ta.

1 răspuns:
| ThePinkPanther a răspuns:

Intaleaza'ti hi5 toolbar. au l'am avut pe vechiul meu laptop si acum am 4 monede. din pacate vechiul meu laptop era cam varza si pe nou meu laptop nu am mai instalat toolbarul