| altati a întrebat:

Stie cineva cum pot se poate juca fifa 10 online cu echipa classica?

3 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Te duci in Game Modes -> Online Game Modes -> Iti faci cont daca nu ai -> Scrii e-mail-ul si parola -> Sign In -> Introduci CD-Key-ul (daca nu il ai atunci il iei de aici: http://www.fisierulmeu.ro/55K5WRPEUBJR/cd-key-fifa-2010-txt.html) -> Continue -> Quick Ranked Match si gata, iti alegi o echipa si joci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum modifi echipele

| altati explică:

Atat stiu dar vreau sa joc cu echipa classicaXI si no gasesc