| ivascopavel a întrebat:

Stie cineva cum se fac acele bannere care se misca, se schimba imaginea, scrisul?

4 răspunsuri:
| dragalasica a răspuns:

Pai clickezi pe o optiune aflata in susul paginii.(DE CALCULATOR)

| piticot a răspuns:

Http://www.flashvortex.com/
Aici faci online banere, meniu, butoane, asa cum vrei cu animatie sau fara, in orice culoare si poti scrie chiar cu foc.

| cucu a răspuns:

Da serch pe google si gasesti si siteuri on`line unde le poti face daca nu vrei ceva prea complicat.

| hottweet a răspuns:

Faci imaginile in photoshop si apoi le unesti in jasc animation.