| Cristian2003 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia de la inceputul genericului din Naruto(Nu din Naruto Shipuden)cand naruto si ceilalti erau in cautarea Lui Sasuke? Dau funda

1 răspuns:
| udrescuf a răspuns:

Http://naruto.wikia.com/wiki/Music Aici gasesti tot. Prima data e scris numele melodiei iar performed by... ( aici vine numele celui care o canta :). Bafta. Scuze dar erau prea multe ca sa le scriu asa ca mai bine sau dau copy & paste, nu;;)?