| LoL a întrebat:

Buna ce nr e acel ap. din Naruto in care Sakura Naruto si Sasuke se lupta cu altii erau ca un fel de examene.Precizez ca e din Naruto nu Naruto shipuden. Funda

3 răspunsuri:
| dyana_9040 a răspuns:

Depinde la ce lupte te referi, ca desenul ala e numai cu lupte laughing. trebuie sa mai dai niste detalii ceva, daca nu ai gasit deja ce cauti big grin

| LiaYapp a răspuns:

Pai daca vorbesti de examenul Chunin toate episoadele sunt in sezonul 2 si inceputul sezonului 3 adica episoadele de la 26-68 dupa incepe lupta lui Orocimaru cu cel de-al treilea hokage

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta te referi la Chunin Exam. Sunt mai multe ep bazate pe tema asta, incepe de la episodul 20 ("A New Chapter Begins: The Chūnin Exam!") si se trmina la episodul la ep 80 ("The Third Hokage, Forever..."). Da stiu tine cam mult laughing