| wizopo2 a întrebat:

Stie cineva daca pot gasi pe net Dangerous Tour in Bucharest, 1992 sau HIStory Tour, Bucharest cu vizitele lui Micheal prin Bucuresti si desigur concertele? Doar cele din Bucuresti. Daca puteti sa-mi dati un link as fi recunoscator sau vreo informatie unde pot gasi casetele cu concertele respective sa le cumpar. Multumesc mult!

1 răspuns:
| ceaiuldetei a răspuns:

Deocamdată, atât am găsit: http://www.youtube.com/watch?v=an2BUWq1RaA - concertul din '92 de la București. E integral. Are 2 ore.