| bogdi504 a întrebat:

Stie cineva de ce in loc de titluri la youtube apar de cine au fost trimise videourile? Cum pot sa-mi apara ca mai demult?

3 răspunsuri:
| Struţul a răspuns:

Trebuie să mănânci multe murături făcute de bunica. Ea are un ingredient special care dă gust fiecărui castravete. Vei vedea atunci că și struții au simtul mirosului si că pelicanii poartă ochelari vara, pentru a se proteja de peștii care vor să îi mănânce.
Baftă la școala! Să te distrezi cât mai poți, pentru că liliecii sunt cei mai buni prieteni ai tăi.

FUNDĂ?

| bogdi504 explică:

Imi apr acolo in dreapta de cand mi-am facut cont pe youtube...mai exact de cand mi-am facut altul si am dat nu stiu ce prostie la nu stiu ce recomandari...si in loc sami apare in dreapta titlurile videoclipurile apare cv in genu : de la nu stiu care

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apar la fel ca inainte. Nu au cum sa apara numele celor care le-au trimis.