| ProxyDiamond a întrebat:

Stie cineva de unde pot descarca metin2rospeed?
plz funda!
(astept raspunsuri mai ales de la cei care se joaca)

9 răspunsuri:
| TatarOvidiuIonut a răspuns:

Metin2rospeed dai pe primul si la download!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu pe www.metin2ro.ilvie.ro siteul dar nu poti descarca mereu dar incearca daca nu mere mesaj joc metin 2 speed de 4 ani sunt [gm] dar incearca ce tam spus va doresc o zi buna si multa bafta sal puteti descarca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde e download-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu
scrie metin2rospeed si intra pe prima pagina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie metin 2 ro speed si dai la prima pagina si dai descarca daca nu ai cont fa-ti ok e usor si rapit de facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa despachetezi un fisier cu mt2rospeed si il instalezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa descarci metin2rospeed intra pe google si scrie metin2rospeed si intra pe prima pagina si iti va aparea situl metin2rospeed dar inainte de descarcare inregistreazate si dupa aceea poti juca metin2rospeed sa stii ca te plictisesti repede deoarece cresti foarte repede cand incepi sa joci vei primi niste bani itme plus 9 si lv 35 si cal militar mult noroc la descarcare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu scrie asa pe google metin2rospeed si da pe primul site si dau la download si apoi dupa asta dai l-ai register si iti faci totul si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Download-ul este acolo sus