| Alexa_4801 a întrebat:

Stie cineva deserturi rapide si simplu de facut?batting eyelashes-nu vreau link`uri-
[Dau funditabatting eyelashes ]

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Poti face o salata de fructe, este usor de facut, tai fructele in bucatele mici, poti lua tot felul de fructe, poti si din compot, le pui intr-un bol transparent (zic eu) si pe deasupra pui frisca.
Sau iei niste pahare speciale de inghetata si pui acolo maxim trei sortimente de inghetata, poti sa razi si ciocolata peste inghetata.
Sau iei niste pahare, tai o banana in bucatele, le pui jos, dupa pui ciocolata razuita si 2 biscuiti sus.Delicios!
Poti sa faci clatite cu banane si finetti.Sunt bune rau!
Ai putea sa tai mere in cuburi, le pui in bol, dupa pui zeama de la compot(orice compot), si dupa pui nuca faramitata, daca ai prin casa poti pune si scortisoara si biscuiti.
Spor la gatit!

4 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Lasa deserturile ca ne ingrasam, tinem la silueta vara asta tongue

| Alexa_4801 explică:

@traficanta : Nu e pentru mine phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| roxana_5902 a răspuns:

Cel mai usor desert este aceasta:jumatate de kg de smantana, 800 de gr de iaurt natural si cat mai multe fructe, si putina gelatina, prima data zbati smantana cu iaurt cu miceru, apoi dizolvi gelatina, pui fructele in iaurtu zbatut cu smantana si gelatina dizolvata si le amesteci toate lasi pana a doua zi de dimineata in frigider si o sa iti iasa cel mai delicios desert... pofta buna si sper sati placa