| Kiki20098 a întrebat:

Deserturi usoare de facut, cine stie?

P.S am doar 13 ani si vreau sa fac o reteta nu grea

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Daaa, ai nevoie de piscoturi, cola/pepsi, frisca, fructe (portocale, banane, ananas) și iei o tavă unde pui piscotul inmuiat in cola si după ce umpli toata tava pui frisca si apoi pui fructele taiate si apoi pui iar un strat de piscoturi inmuiate-n cola si iar frisca si iar fructe si iar piscoturi si frisca și il bagi in frigider vrei 3-4-5 ore. Poftă bună, csf.

| xCeline a răspuns:

Un desert foarte usor e asta https://www.youtube.com/watch?v=DX4O-fG2jxw. Nici macar nu necesita coacere si cred ca arata si foarte bine