| Alexxandru98 a întrebat:

Stie cineva metode de a prinde pasari!

6 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Canta-le. Vor veni la tine singure.

| alecs871 a răspuns:

Te ascunzi intr-un tufis si faci ca porumbul.

| oOAndreyOo a răspuns:

Cu o prinzatoare
adica daca ai o cusca de papagal dai usa jos ii pui in spatele custi o sarma mai puternica da nu de aia de balot sau ceva de genu asta ceva foarte tare apoi ii legi de varf o sfoara ii pui in loc de usa tai o bucata de o scandura mai subtire dar sa nu fie ca usa ormala adica sa cada de sus, sa se ridice de jos in sus legi capatul sfoarei de acea usa
dar pentru mai multe detalii si pentru niste poza cu cusca contacteazama pe andrey00225
si daca crei poze si toate astea da-mi fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing.
La ce te referi? Cum adica sa prinzi pasari?

Răspuns utilizator avertizat
| Nicu_3088 a răspuns:

Daca esti la tara iti faci prastie si le tragi in cap. Daca esti la oras fa la fel da la oras ai mai mare grija ca mie sa nu spargi vreun geam.big grin.