| djbebe99 a întrebat:

Stie cineva niste jocuri pentru pc(fara internet)de genu' masini, poate GTA, sci-fi, cu avioane...etchappy Vreau sa-i fac cadou unui prieten niste jocuri faine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, vezi si tu aici http://www.panalu.net/search/label/JOCURI eu am gasit si descarcat niste jocuri faine sunt gratuite complete si fara virusi

7 răspunsuri:
| Onutsu a răspuns:

Mafia 1, mafia 2, the godfather, the godfather 2, just cause, total overdose, driver parallel lines, driver, driv3r, saint's row 1, saint's row 2...toate sunt gen gta

| rafi96 a răspuns:

Toate Nfs-urile pe care le gasesti, DownTown run - e vechi dar fain. Am un gameplay cu el aici : http://www.220.ro/gaming/Downtown-Run-Gameplay/sKtktrAjPu/. Cauta si Word racing 2, 3...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce pc are daca e bun sau slab. Dar ati recomnd:Grand Teft Auto IV, Need For Speed Hot Purusit 2010, Need for Speed Shift, Mafia II, Split Second, Spiderman Shattared Dimension, Crysis 2, Test Drive Unlimite 2, Mirror's Edge si Call of Duty Modern Warfare 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Grand Theft Auto: San Andreas sau Grand Theft Auto: Vice City

| hardy123 a răspuns:

Stiu eu poate NFS most wanted, gta 4, gta san andreas real v2 etc. fundita?puppy dog eyes

| darkbull a răspuns:

Hellgate London sau cosmin break, rome total War 2, army rage, Call of duty black ops, Call of duty 4 modern warfare, sprinter cell convictio n, world of warcraft cataclism, asassin creed, left 4 dead 2 Brawl buster micro volts etc.

| djbebe99 explică:

Ziceam poate gtabig grin