| DomnuPriscu a întrebat:

Stie cineva o terasa in Bucuresti la care se poate in perioada asta sa rezerv o masa de 11 persoane? Mersi.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai este iarna, iar pe vremea asta nu sunt deschise terasele.
Nu serveste nimeni afara!

| DomnuPriscu explică (pentru Violleta2022):

Sunt multe terase incalzite, nu e problema ca nu sunt deschise, problema este sa gasesc una la care pot rezerva o masa de 11.

| Violleta2022 a răspuns (pentru DomnuPriscu):

Asta poti afla doar daca mergi la acele terase si intreba, fiindca noi nu avem cum sa stim in ce colt de Bucuresti locuiesti tu, ce terasa este apropiata, cate persoane accepta ei samd.