| Pamflezistul a întrebat:

Cine poate sa-mi recomande, in Bucuresti sau imprejurimi, o terasa atipica? Adica "ne-romaneasca"... de la care terasa sa pleci pe deplin multumit de tot. Personal, servire, preturi, ambient...

Răspuns Câştigător
| asucme a răspuns:

Www.verdecafe.ro este una din cele mai bune. de genul Bucurestiul "vechi" :) Lumea este open mind, relaxare si fun sporit de ambient. Ramane sa dai o bere daca am avut dreptate;)

2 răspunsuri:
| asucme a răspuns:

happy sper sa iti/va placa locul. Mai stiu si o ceainarie in centru mai atipica. intr-o biblioteca, ceainaria e fara reclama, a unui preot. astept cu feedbackul tauhappy

| Pamflezistul explică:

Asucme - merci de info (singurul de altfel). te anunt dupa ce trec pe acolo.winking