| 9999999999 a întrebat:

Stie cineva sa_mi spuna de ce visez mereu aceles vis?

Răspuns Câştigător
| toygirl a răspuns:

Depinde ce vis... poate ceva mai tirziua se va intimpla.sau chiar poate ca te avertizeaza de ceva...=)

4 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Pt ca probabil te gandesti intruna la un vis anume...

| allleeeee a răspuns:

Si mie mi s-a mai intamplat sa visezi ceva de mai multe ori.Aseara am visat ceva ciudat(putin). Eu vreua sa ii duc dirigintei un buchet de flori luni pentru ca nu a mai fost la scoala de 2 saptamana.(a avut picioru` rupt)si am visat ca toata lumea ii aducea flori si eu am uitat.

| Яùxsi a răspuns:

Probbabil ca iti doresti ceva foarte mult. Depinde ce vis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la felstraight facesper macar sa se adevereascahappyal meu e de bine dar e trist cand ma trezescsad