| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva site-uri cu imagini? Sa aiba imagini simple si placute! Nu cu niste persoane triste, sau emo din aia!

Răspuns Câştigător
| Ea a răspuns:

Www.photobucket.com
Gasesti orice. Scrii acolo sus, la search, ce cauti si gasesti. :D

8 răspunsuri:
| camelia1812 a răspuns:

Ei bine, google face minunihee hee

intri pe google.la imagini si scrii : poze simple... poze amuzante laughing nu stiu... ce vrei tu

bafta :*

Răspuns utilizator avertizat
| vanciurea a răspuns:

Intra pe google imagini.si apropo si tie iti place bi-dam?

| danycosty a răspuns:

Http://wallpapers.free-review.net/_0.htm
http://wallpaper-s.org/15__White_Tiger_%28Panthera_Tigris%29.htm
Sper sa-ti placa mie mi-a plcut.Sunt ft multe categorii de imagini pe partea stanga.

| akind a răspuns:

Deviantart

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AI URMARIT SI TU SECRETELE DE LA PALAT? broken heart ce rau ca s-a terminat...asa. pe google: depinde ce poze triste vesele de care vrei sa cauti happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cauti pe deviant art