| razvirzi a întrebat:

Stie cineva un browser game unde sa iti dezvolti caracter, ai quest-uri de facut...

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Da,viaţa reală,ai nişte questuri de făcut... sport,sport, învăţat, sport... orice in afara de stat la calculator

| AnNe a răspuns:

Mda.voi sunteti speciile de oamnei ce va inchideti intre 4 pereti dar incearca simsu...hai pa

| razvirzi explică:

AnNe imi pare bine ca ai inteles ce inseamna browser game.
Si crede-ma daca joci asa ceva nu inseamna ca stai inchis in casa, cu asa ceva imi mai ocup timpul pe care il stau in casa.