| JuStOkTa a întrebat:

Stie cineva un hack pentru club penguin sa ma fac membru dau funda!

2 răspunsuri:
| xXGumiTsAXx a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=AqNmyjSt43Q
Nu stiu daca merge in Romania dar de mers merge la sigur:)
Succes :-*

| Enki a răspuns:

Nu este program de hack cu care sa te faci membru.crede-ma,le-am incercat pe toate si nu merg nici unul. daca vrei sa te faci membru.dar mai ieftin, atunci comanda un card pentru sase luni member cu 5$(dolari, adica vreo 20 lei) de pe net, si nu mai platesti asa de mult ca pe club penguin cand te faci membru direct de pe club penguin(adica 25$)