| Raluca591 a întrebat:

Stie cineva un loc in Bucuresti in care poti inchiria un ATV si sa te plimbi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate pentru tine, nu poti inchiria si nici sofa un ATV deoarece ai doar 17 ani si nu ai inca permis de conducere B, asa cum este cerinta legala a celor de la inchirieri.

Uite aici:
https://www.atv-de-vanzare.ro/......i_4x4.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie categoria b, ca sa poti merge cu un atv inmatriculat, pe un drum public.
Cat despre off road, am cautat ceva pe google, da nu da nimic pe Bucuresti.
Majoritatea oamenilor care fac offroad cu motoare si atv-uri, le folosesc pe ale lor proprii.