| alexalghisi a întrebat:

Stie cineva un program cu care pot vedea TV online de pe PC ( dau bani daca e necesar sa cumpar ceva )... dar nu canale comuni ci si canalele platite...

7 răspunsuri:
| sebastian_2565 a răspuns:

Http://www.cool-digitv.net/ intra si urmeaza pasii de pe site, instaleaza toate programelele si poti urmari :: pro tv, hbo... vreo 40 de posturi tv romanesti :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi http://www.pbxtelecom.ro/ are si varianta gratuita, si varianta cu plata (calitate si stabilitatea transmisiei mai buna)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://get.adobe.com/......u/activex/ intra aici si iti explica totul foarte usor si simplu si nu dureaza mai mult de un minut;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

intra pe http://tv-online-channels.com si alegeti tara de unde vrei sa vezi posturile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sevetv

| sociu a răspuns:

Www.cool-tv.net dar nu stiu ce doresti anume!?