| Unique_2974 a întrebat:

Stie cineva vreun forum [ despre muzica, filme, carti, animatii, etc... ] dar sa fie ceva mai activ? Poate vreun forum pentru fan-ficuri chiar?

3 răspunsuri:
| ZxPoox a răspuns:

Www.animezup.com

Aici gasesti topicuri cu jocuri (intre useri bineinteles), ficuri etc. Eu zic ca este un forum destul de activ. Doar am cont acolo :)) Funda?

| ravyALEX a răspuns:

Aici e un forum facut de mine dar e nou si nu e nimeni pe el :(
dar am postat eu muzica dar nu e voie cu muzica populara sau manele intarti please http://romagia.4rumer.net