| J u s t a întrebat:

Stiti coduri pentru Barn Buddy `?
=)

96 răspunsuri:
| lolo23 a răspuns:

Da' nu exista asa ceva oh go on

| Iziii:x a răspuns:

Nu exista coduri pentru. BBsad
Din pacatehee hee
Funda?smug

Răspuns utilizator avertizat
| RuxRawrr a răspuns:

Poti ascunde cainele vecinilor .Apesi pe TAB ( la tastatura ) si iti va aparea un patrat galben care o sa fie in jurul obiectelor de la ferma. apesi in continu TAB pana ce patratul galben iti va fi in jurul cuv Fermele Prietenilor.( asta se afla in drept cu vecini.unde iti arata ca poti cauta vecini chiar deasupra.) dupa ce ti-a ajuns patratul acela pe scrisu acela apesi ENTER si iti va aparea un meniu .acolo apesi pe caine ca sa dispara si apoi incepi sa furi dar sa nu inchizi meniul acela...dupa ce ai term de fura apesi OK la meniu si ferma ti se va reincarca apoi mergi la alt vecin si ascunzi cainele cum ti-am zis eu . citeste bine instructiuniile ca o sa mearga ... Funda?

| cristina a răspuns:

Nu

| Moni. a răspuns:

Nu cred ca exista asa cevahappy

| alex1902 a răspuns (pentru Moni.):

Eu am descarcat barn buddy cheat engine si mea virusat calcuultatorul de abia am scapat de el am avut un progam si... nu ma mai complic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar le tin pentru mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista coduri pentru barn buddy V2

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chat engine 5. 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu pentru vecini da nu spun si de bani cu chat engine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista asa ceva dragii mei, doar sa ai umpic habar sa cauti gauri de securitate, uitati aici, cum e posibil sa ai 2mil gold coins?sau cum e posibil sa ai lvl 200?sau cum e posibil sa ai 1000 de fertilizatoare medii? all@ here, dati-mi add pe accountu asta test si convingetiva singuri:)
...pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista asa ceva dragii mei, doar sa ai un pic habar sa cauti gauri de securitate, uitati aici, cum e posibil sa ai 2mil gold coins? sau cum e posibil sa ai lvl 200? sau cum e posibil sa ai 1000 de fertilizatoare medii? all@ here, dati-mi add pe accountu asta test si convingetiva singuri:)
...pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista asa ceva dragii mei, doar sa ai umpic habar sa cauti gauri de securitate, uitati aici, cum e posibil sa ai 2mil gold coins?sau cum e posibil sa ai lvl 200?sau cum e posibil sa ai 1000 de fertilizatoare medii? all@ here, dati-mi add pe accountu asta test si convingetiva singuri:)
...pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pentru cei care nu cred, uitati-va va rog cate plante am culeze si ce level am, raportul dintre ele va spune ceva?
btw pentru cei interesati de hack, pot sa fac oricui dar nu o sa fie free in orice caz, iar chestia cu "spune-mi si mie cum sa fac" pastratio pentru voi, nu spun nimanui hackul, si va dau si motivul, pentru ca nu vreau ca maine sa nu mai mearga exact cum s-a intamplat cu cheat engine, deci, daca vrei sa trisezi, ok se rezolva, dar numi cereti sa va spun cum se face fiindca va pierdeti vremea, si o sa va alegeti cu block, pentru mai multe discutii vb pe contul respectiv de test, lasati-mi un msg si o sa va raspund cand il vad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista coduri`winking un prieten de-al meu arewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt coduri sunt gauri de securitate...doar sa te duca capul oleaca si le gasesti, e foarte usor sa le decoperi, si exista pentru level monezi si fertilizatoare medii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt coduri dar nu functioneaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt chiar foarte multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coduri exista are si varmiu da sunt greu de gasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule exista o prietena de-amea avea cainele hranit si cineva i-a furat din plantatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la unii si cica "Omule exista o prietena de-amea avea cainele hranit si cineva i-a furat din plantatie" Alea nu sunt coduri.Sunt Buguri ale joculuistraight face Daca nu sti nu vb aiurea...Si cu cheat engine nu poti hackui BarnBuddy... Poate iti arata tie ca ai 99999999 monede dar daca tu normal ai 1000 monede si incerci sa cumperi ceva de 1001 monede iti va da eroare.deci Cheat Engine e doar sa apara ca si cum ai avea 999999 monede.nu le poti folosiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cheat engine i o tampenie.iti cumperi de exemplu fertilizator si scade din aia 9999999999999 sa zic care i`ai pus dar daca vrei sa cumperi un animal de ex mai scump decat banii pe care`i aveai inainte. teapalaughing zice ca nu ai destui bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ma e cel mai usor joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt...cateva de furat toata recolta fara sa-si dea cineva seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boooooiiii