| DuffMckagan a întrebat:

Stiti cumva daca concertul metallica(de la sonisphere festival 26 iunie 2010) o sa se difuzeze pe vreun canal tv? daca da la ce ora si in ce zi?

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Filmarile sunt conditionate si/sau detinute de organizatori, care sunt o firma privata straina, asa ca nu va fi ca la meciuri. Cine vrea sa-i vada, plateste biletul, ca din asta traiesc oamenii aia, care sunt toti niste varfuri, nu doar metallica.

@change12 mergi la un concert rock de calitate si nu vei mai spune vreodata ca e mai bine la TV. Bine, poate nu e genul tau, caz in care comentariul n-ar avea rost.

| change12 a răspuns:

Nu cred daca ar fi la tv nimeni nu s-ar mai duce sa stea inghesuiti si fara sa vada pe nimeni daca sta o gorila in fata ta

| AudAlbNegru a răspuns:

Cauta la radio la ultimul concert la care am fost s-a difuzat l radio! plss fundita

| Same.User a răspuns:

Salut.
Ar fi o chestie sa se difuzeze live dar nu cred... din cate stiu eu este cu bilet. Mai mult ca sigur vor arata imagini a 2-a zi.