| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Stiti cumva filme asemanatoare cu X-men sau Heroes? Adica in care personajele sa aiba super-puterihee hee

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt foarte multe: "Fringe", "Eastwick", "The 4400", "The lost room", "Dead Like Me", "Flash forward", "Supernatural", "The Vampire Diaries". Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Bebis, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

| Ana-Maria94 a răspuns:

The Vampire Diaries, Twilight, Supernatural.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> explică:

Am vazut si Supernatural si The Vampire Diaries dar nu m'i se pare ca au super-puteri.in primul intr'adevar sunt acele puteri telepatice, dar in Vampire Diaries sunt doar vampiri:-s vroiam ceva in genul la filmele pe care le'am spus.adica sunt ff multe personaje cu super-puteri diferite nu doar una sau doua super-puteri. xcum Supernatural si The vampirea diaries chiar merita vazute:X dar dupa cum am sp ceva cu mai multe personaje cu super-puteri.

| ecstasy:* a răspuns:

Pactul scris in engleza parca de convent sau cam asa ceva