| RobYnRobYn a întrebat:

Stiti cumva niste site-uri de creeat papusi virtuale, sa ai grija de animale, sa-ti cumperi propria ta casa in lumea Sf si sa o mobilezi? m-am plictisit de Webkinz si de sims.

Răspuns Câştigător
| mikella a răspuns:

Am vazut azi un joc asemanator pe face book. daca vrei mai multe detalii ma interesez si iti zic. dar cred ca trebuie sa-ti faci cont acolo.

55 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe facebook poti juca petville fishville birdland si multe alte jocuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu.sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu dar, la mine nu a mers incearca si tu.Intra pe Jocuri Fete. com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca si tu lady popular o opapusa care trebuie sa ai iubit animal sa o imbraci sa iasa pe podium si mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ejocuri.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sims? imi dai si mie plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miss bimbo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu doar cum sa-ti creezi papusa ta virtuala dar vrei intra si fa-ti cont pe JocuriFete.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.ladypopular.ro e un joc tare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

;, lmjbhvg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... mie imi place ourworld.barbie girls, dar mai sunt si alte jocuri din astea pe shokwave sau pe habbo hotel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.Lady popular.ro e super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.lady popular.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ladi popular
my diva dol
...mai stiu da... nu le spun pe toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ladi popular
my diva doll
girllsense...
mai stiu da... le pastrez pentru mine

| dolshedolcik a răspuns:

Imvu

| ʚïɞ_Cătă_1999 a răspuns:

Stardoll

| pitika a răspuns:

Www.mydivadool.com
www.missbimbo.com
eu pe astea intru...
sau pe www.gaiaonline.com

| Alexandra50 a răspuns:

Lady popular, e foarte frumos.

| babymada a răspuns:

Nuprea, stiu doar cu viata virtuala!

| ladybaby a răspuns:

Pai eu stiu stardoll, panfu.com,i-dressup siiii cam atat!big grinimi poti spune si tu? daca sti altele in afara de webkinz.

| RobYnRobYn explică (pentru ladybaby):

Pai: pe feizbuk sunt o groaza(cauta cam tot ce se termina in -ville),mai este lady popular,imvu,foo pets,woozworld, ourworld, girlsense si Free Realms

| teiubesc14feb a răspuns:

Exista pe facebook.Se numeste,, petville".