| c0pil1n a întrebat:

Nu stiti ceva jocuri in care trebuie sa faci bani si sa iti cumperi masina? Sau sa iti faci o casa sa o mobilezi si chestii de genul?

2 răspunsuri:
| Guest10 a răspuns:

Eu joc pe telefon un joc cu tiruri. Trebuie sa faci bani si apoi iti poti cumpara altele. Trebuie alimentat tirul, poate fi imbunatatit, e realist.
Cauta pe Magazin Play: EuroTruck Simulator 2 si ti-l da. un tir rosu in poza.

Poti incerca si Drag Racing! Poti cumpara si tuna masini. dai curse cu ele. Jocurile pot fi jucate ONLINE sau Offline.

FUNDA!?

| Sylvester08 a răspuns:

Sims.