| LexaPerplexa a întrebat:

Stiti jocuri care sa fie ca o lume virtuala sau ceva de genu` asta?
De exemplu ca si Sims (pe care nu il pot avea deoarece costa si eu vreau sa fie gratuit).
Dau fundita happy

7 răspunsuri:
| specialistul97 a răspuns:

Metin2, online, super bun de jucatwinking Si cel mai cunoscut de lume

| Mikiee a răspuns:

Ourworld
imvu
miss bimbo
super secret
super fashion stars
cam asta e tot ce stiu...si eu caut unele noi

| Kate_9918 a răspuns:

Stiu eu unu;).
www.ourworld.com
daca te apuci de asta nu te mai lasi:*. e supeeeeer tare.am un an de cand il joc:D.si poti sa iti faci o gramada de prieteni de peste tot:*.
si inca unul:perfect world.

| coralia_5862 a răspuns:

Dap si joci cu jucatori din toata lumea second life si imvu happy funda?

| IssabellaLoLa a răspuns:

-OurWorld
-Super Secret
-IMVU
-miss bimbo
-sims
-singles
Vside (superrr tare =p~ )
-super fashion star
-Secound Life
-Wooz World
-Meez
-Moove
-Frenzoo
-Small worlds
Funda puppy dog eyes

| Tohanean_Stefania_1987 a răspuns:

Eu stiu Avataria si Ourworld.