| Love_Alexandra_1992 a întrebat:

Stiti niste farse care le pot face in excursie?

3 răspunsuri:
| PhooThay a răspuns:

1) pe blugi pui gaz de bricheta si dai foc. il trezesti repede, pentru ca gazul se va evapora foooarte repede si se va stinge focul. Atentie! NU pune pe materiale inflamabile, pentru ca risti sa-i dai foc de tot. laughing
2) pasta de dinti pe clanta la usa
3) pasta de dinti in adidasi
4) pasta de dinti pe fata
5) pasta de dinti oriunde se poate pune
6) crema de pantofi / marker pe fata
7) "ciordirea" hainelor

toti stim ca si glumele proaste facute bine sunt bune, asa ca. bafta!

| CrissTinaMary a răspuns:

Pai du-te la Bruno in Maritimo acolo vezi multe lucruri de ex.:sapun care pe spate are un carbune...pastila care se topeste si se face ca sangele.Acum depinde unde stai. Fundita?

| MaliciousDeath a răspuns:

Cu siguranţă o să dormi cu cineva în cameră,nu?
Iei un vas(borcan/castron),şi pui în el apă caldă.Te duci lângă pat la respectivul şi îi scufunzi mâna uşor în apa aia caldă,iar el,fără doar şi poate, va uda patul cu minunata-i urină. Gândeşte-te la partea bună:nu va ştii că tu ai fost implicată.

Sau dacă-i băiat şi doarme, dă-i tricoul jos şi pune-i un sutien,(dă-i cu nişte blush în obraji, ceva ruj+o perucă banală), fă-i o poză şi încarc-o pe facebook.