| tinuta12 a întrebat:

Stiti povesti de groaza? care vi sa intimplatat in viata reala

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poveste de groaza stiu, care mi s-a intamplat, nu.
Ai dori totusi sa postez povestea/povestile? Sau doar daca sunt traite de mine?

| AtomReed a răspuns:

Experimentul rusesc anti-somn. Mda,glumeam x_x. Nu mi s-a intamplat nicio poveste de groaza in viata reala (din fericire si sper sa nu mi se intemple), dar stiu pe cineva care s-a jucat cu o placa ouija si a pus tot felul de intrebari, gen cati ani are, cum o cheama etc si s-a speriat cand a primit raspunsurile.

Mie mi se pare Experimentul rusesc anti-somn cea mai tare creepypasta, cu toate ca e irealista.

| Papushicafrumusicakiller a răspuns:

Am vazut-o pe Sally Wiliams!