| anonim_4396 a întrebat:

Stiti sa-mi spuneti vreun joc shooter bun?

Răspuns Câştigător
| lacrimi a răspuns:

Daca ai un sistem mai slabut, incearca Serious Sam, e foarte funny laughing. Daca ai un sistem performant, incearca Crysis, Call of duty (toata seria), Turok, Gears of War. Alte recomandari : Delta Force, Constantine, Wolfenstein, Fear(Fear 2-origins) laughing.

9 răspunsuri:
| death a răspuns:

Mie mi-a plăcut mult Return to Castle Wolfenstein. Şi Worms Mayhem e tare de tot, chiar dacă nu este clasicul shooter la care te-ai aştepta. E mişto să arunci capete de gorilă din avion :-))

| cLaudYu a răspuns:

Incearca "El Matador" happy

| snepy a răspuns:

Counter Strike
cel mai jucat shooter din istorie

| Raul a răspuns:

Lacrimi ai omis assasins creed (sau nu e shooter) noi doi ar trebui sa ne cunoasteam ai gusturi fff bune la jocurilaughing

| Raul a răspuns:

Ooo da si apare splinter cell convictionbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| lacrimi a răspuns:

Alte jocuri :Far Cry, Medal of honor, The chronicle of Riddick, Unreal Tournament, Serioa Rainbow Six, Quake, Bioshock, Doom!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie un joc care nu se joaca online...gen Counter Strike:d

| shew a răspuns:

Pai incearca mafia 2 sau the good father