| alisha19 a întrebat:

Stiti site-uri interesante? Pe care iti poti face conturi. poti juca jocuri, poti vorbii prin chat? Daca stiti spuneti-mi-le si mie.Va rog! Please!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

PokerStars, dar e pentru adolescenti, adulti (nu stiu ce varsta ai, si nu stiu daca va fi pe gustul tau). day dreaming

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@alisha, ma bucur, ca ti-am fost de folos, ca raspunsul meu a fost pe gustul tau. peace signwinking Mersi pentru apreciere!winking happy

| aura_1762 a răspuns:

Pe conquiztador, pe metin, pe cloppotel

| Alexandra_9002 a răspuns:

Jocuri cu traseul lui mos craciun

| miner a răspuns:

Wooz