| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vre un magazin in Bucuresti (sector 1) de unde as putea sa imi cumpar tricouri cu Sepultura, Pantera, Motorhead si alte trupe de genu'? Multumesc!

3 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Vrei neaparat in sectorul 1? sad stiu ca erau astfel de tricouri prin IDM...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu gasesti in sectorul 1 in IDM este plin, mergi acolo, 282 182 autobuz.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In sect. 1 nu stiu, stiu un magazin in Big Berceni. Am mai vazut si pe la magazinele Diverta, la standul cu cd-uri.