| Sorana087 a întrebat:

Stiti vre`un site sau program; ceva in care sa iti scrii numele cu inimioara deasupra lui "i" sau smile chestii de genul >asta?big grin(Funda):

4 răspunsuri:
| crisbebe a răspuns:

Dai pe google semne hi5

| MarianFCD a răspuns:

Buna Mirela. Poti sa folosesti arhi-cunoscutul si accesatul Paint. Nu iti trebuie prea multa indemanare, totul e destul de simplu, daca nu te descurci contacteaza-ma intr-un mesaj. Mult succes si sper ca ti-am fost de folos! happy

| Rockărița a răspuns:

Eu stiu de, desene de pus la nume.http://www.messletters.nl/?page=symbols.asta e.imi dai funda:D?

| DyEnUtZaYoO a răspuns:

Photoshine

Întrebări recente