| KaTTaLiN a întrebat:

Stiti vreun Host gratuit pentru site-uri si sa mearga. ro?
Am un site HTMl si vreau sa-l pun pe un host sa tina si sa fie (ex. www.ioncostica.ro) sa mearga asa daca nu e luat numele la site?
Cine imi zice ii dau FUNDITA!

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Poti sa incerci www.ucoz.ro, un sistem GRATUIT cu interfata in limba romana care, la inregistrare, iti ofera domeniu gratuit de tip nume.ucoz.ro, gazduire, trafic nelimitat, peste 250 de teme de unde poti sa-ti alegi, si multe altele! Poti sa-ti hostezi la ei gratuit domeniul tau cumparat de tip ".ro", ".eu",".com", etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da facebok