| Lasatunumele a întrebat:

Stiu ca la LG KP501 nu merg teme, dar am auzit ca unele persoane si-au pus. Daca imi dati niste sfaturi, poate un site de unde pot downloada, si instructiuni de instalarehappy. dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| REspEC7 a răspuns:

Eu am solutia pentru problema ta : te pot ajuta cu temele baga idul meu pentru ati explica ce trebuie sa faci :

Y! M: bodo_zidan

2 răspunsuri:
| Lasatunumele explică:

Information: No themes for LG KP501 Cookie found. Not all devices support themes so check out the

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe zedge.net gasesti. Daca ai avea si internet pe telefon ar fi mai bine! Deci intri pe http://www. zedge.net/themes/ si iti alegi tema. Apoi o downloadezi si o trimiti pe telefon(prin cablu de date stiam).