| GeorgianaDragus a întrebat:

Sunt ceva coduri pentru metin2ro speed? Daca da va rog sa mi le spuneti! fundita!winking

Răspuns Câştigător
| pauladrian_2984 a răspuns:

Iarta-ma ca iti spun asta, dar nu exista coduri pentru playeri pe metin2.Coduri sunt doar pentru GM.Si doar ei le pot folosi. Dar iti pot spune doar doua coduri care le pot folosi playerii: /set_w (mers incet) si /set_r (te intorci la normal)

9 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

4funymt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ezista coduri pe metin2ro ca alfel toti se faceau prea bun de aia nu sunt coduti ca sper ca nu te superi ca pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imcearca saitul www.M2-TOOES.de

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si pe privat folositi coduri...Vai de voi! Ce naiba mai e si asta?laughing
'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum a spus si paul alea sunt care le poate folosi un jucator restul GM. Dar si cum a spus anonim e corect daca pe privat folositi coduri oare la metin normal cum facati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu cresd ca nu exista ccoduri doar hac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ***

| Catalin97 a răspuns:

Id meu e stefanmihai39 si doresc un cont de metin2ro speed cine are sa-mi dea si mie?

| benzema15 a răspuns:

Dar exista hack mah...am eu pentru damage