| Ang3l_2482 a întrebat:

Sunt curios care sunt cele mai bune servere de metin 2 voi care le stiti?

Răspuns Câştigător
| AlexxlBest a răspuns:

Pai iti zic un server foarte bun de metin 2. Morphy mt2. e nou serverul e arpoape 24/24. http://www.4metin.net/servere-nonhamachi-f30/morfymt2-t12917.htm aici ai toate detaliile despre el. nu sunt foare mlti playeri dar nu e lag de loc. Daca ai auzit de Merciamt2 Pe el ca sa faci lvl trebuie sa stai pe la 11:00 3:00 noaptea ca sa faci level la orci si oricunde in afara de map1 si map2. Pe asta ma joc si eu acum. Intra si vezi daca iti plc. si sa nu iei clientul de pe situl official ca e virusat ia-ti unul de la alt metin care sa aiba mc si acolo scrii morfymetin2.no-ip.org. O zi buna!

9 răspunsuri:
| TheHGlife a răspuns:

1. metin2.ro
2. metin2.ro/
3. www. metin2.ro
4. www. metin2.ro/
5. http://www. metin2.ro
6. http://www. metin2.ro/

Nota: incearcal pe al 7 e super

| Ralucka_7047 a răspuns:

Prv; d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2Gx.ro, www.empiremt2.eu
Dc vrei romanesti aici www.4metin.net gasesti peste 100 de sv PE IP SI HAMACHI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e cel mai cool server serios www.thep0wermt2.eu [si daca vrei sa intri pe server sunt OWNER si iti dau GM daca vrei] Ma poti contacta la ID:R.CORNEL2007;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca metin 2 aspire si server privat sunt cele mai bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virgo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunt multe sv de metin2 pe lume doar cauta!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hammermt2 iti da tot +9 lvl 95 direct 10kkk cal militar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.reddragon.com