| alina1999 a întrebat:

Sunt in clasa aV-a si maine e ultima zi de scoala. Cum ar trebui sa ma imbrac si cum sa imi fac parul? FUNDOI+VOT...repede,repede,repede va rogggggg

Răspuns Câştigător
| Andra_3104 a răspuns:

Buna Alina! Si eu sunt in aceeasi situatie ca tine si chiar nu stiu cu ce sa ma imbrac.Dar m-am gandit si cred ca o sa imi iau o fustita draguta scurta si un tricou dragut alb cu un imprimeu pe el, in picioare niste sandalute si parul in las desprins...

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Cum iti place tie

| katrina21darrell a răspuns:

Rochita.niste sandalute sau opincute. Ceva cu toc mic daca vrei.Parul buclelove struck sau drept drept
si un ir si rimel daca vrei.laughing

| 사람 a răspuns:

O rochie nici prea lunga nici prea scurta, cam peste genunchi au o fusta si un tricou daca ai parul lung dal cu placa sau cu ondulatorul fardeaza.te f putin happysi daca ai parul scurta fioneazal un pic... sper ca team ajutata:*... funda?