| catycatalina a întrebat:

Sunt noua pe aici si as vrea sa stiu ce e cu fundita aia si cum se da?hee hee

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Bine ai venit!

Cand intri sa vezi raspunsurile unei intrebari (cand intri sa vezi intrebarea mai bine zis) in dreapta fiecarui raspuns ai o funda gri. Daca te duci cu mouse`ul pe ea, se face portocalie. Dai click, si iti apare un chenar in care scrie ceva de genul acesta "Esti sigur ca declari acest raspuns ca fiind castigator?" iar raspunsurile sunt "Ok" si "Cancel". Click pe OK, si ai oferit fundita.

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

6 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Cand cineva iti da raspuns, uite ca asta ce am scris eu aici, daca te uiti in dreapta, adica acolo ----------------------------------------->
o sa vezi funditabig grin

| Snaker a răspuns:

In dreptul fiecarui raspuns la intrebare iti apare o funda, care raspuns crezi ca iti este cel mai folositor dai click pe funda din dreapta lui.Si atata tot.

| rRAzvANn a răspuns:

Alege castigatorul happy

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Apesi in dreapta mea unde este fundita, dar pe mine nu ma chiar intereseaza sa imi dar am vrut sa te lamuresc.

| Aℓida a răspuns:

Cand pui o intrebare, si ai vreun raspuns care te ajuta si care iti place
undeva in dreapta e o fundita, e ca un premiu pentru cel/cea care a raspuns la intrebarea ta
ce zici, incercam?smug

| catycatalina explică:

Aflasem intre timo ce e cu fundita, dar mersi oricumhappy