| annitu_7383 a întrebat:

Sunt singura careia i se pare ca mircea solcanu seamana cu david >deejay?:"

17 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu am alta intrebare. Si asta din urma e gay? rolling on the floor

| Bishop a răspuns:

Wooow. Cum te-ai gandit la asta?! laughing Mie nu mi se pare ca seamana. Si David nu e gay! Pe asta de unde ati scos-o? laughing

cami
| cami a răspuns:

Mie mi se pare cam... nataflet.
Adica (dupa ce ca are sansa in videoclipuri) sa puna si el mana pi-ci~pi colo, sta... de paza oh go on.
Nu-mi place, pai ori el si el barbathee hee ori e... Mircea Solcan?

| Kqzu97 a răspuns:

Deloc

| BUBULINA a răspuns:

Loll laughing

| viki a răspuns:

Nu, nu esti singura.laughing

| JackieSue a răspuns:

Da...are aproape aceeasi freza, dar in rest nu seamana cu nimic.

| GnnAndra a răspuns:

David Deejay [Adiii :X:X:X] nu e gay no talking...are iubita cryingcrying...asa k...nu mai vorbiti asa de el no talking... iar rasp la intrebare ta thinking poate putin putin putin de tot. dar nu foarte tare big grin./. Oricum un lucru e sigur David Deejay =p~. el cel mai frumosssssss =p~ :X:X:X day dreaming

| frida0purple a răspuns:

Chiar seamana.

| Lary a răspuns:

Mie nu mi se pare ca seamanahappy

| cutie a răspuns:

Da! esti singuralaughing

| cutie a răspuns:

O fi zis el dar... ce crezi? Zice asa pentru fundita laughing

| anutza13 a răspuns:

Mno ai dreptate, chiar seamana, nu mult sar seamanawinking.

| annitu_7383 explică:

Vedeti ca nu-s nebuna? si Andru a zis ca seamana...winkingtongue

| annitu_7383 explică:

@cutie, cred ca e o "ea"hee heetongue

| annitu_7383 explică:

@flav, daca te referi la david deejay...habar n-amthinking sper ca nublushing

| annitu_7383 explică:

@bishop...pai.ma gandeam .asa...ce dragut e david deejay...si am vazut o poza cu Solcanu.si. mi s-a parut ca seamana astia 2tonguelove strucklove strucklove struck