| Andreipop123 a întrebat:

Sunteti din Botoșani? Este voie să intri în Cimitirul Pacea noaptea tarziu? Adica pe la 1-2 noaptea?

4 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Ce naiba vrei sa faci la 1-2 in cimitir noaptea sa dezgropi mortii necrofilule rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Du-te si sa vezi cad te vede paznicul la 1-2 o sa zica ca jefuiesti morminte rolling on the floor rolling on the floor

| Alexandrionelu a răspuns:

Da, ai voie, dar numai dacă ai certificatul de deces la tine laughing

| Bizon95 a răspuns:

Daca are gard si poarta e incuiata... NU
daca nu, atunci, daca NU te duci sa faci ceva rau, ci ai o criza ca ti-a murit mama (de exemplu), si te duci la mormant ca sa plangi, nimeni nu o sa se lege de tine, chiar o sa te bata pe spate si o sa te ajute sa te duci acasa

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Daca cimitirul nu are un program afisat pe poarta, nu are paza (gardieni publici), nici camere de filmat pe alei, faci ce crezi.
Dar nu e normal sa deranjezi gazdele la acea ora.winking