| BlackyCat a întrebat:

Ce faceti cand sunteti noaptea tarziu la calculator iar la televizor si pe facebook, twiteer, skype...etc. nu mai e nimic interesant?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori ma culc ori ma uit la u film pe net ori ma joc pe un site sau chiar ma joc pe jocurile din pc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc Biblia sau ma rog Domnului Iisus! happy
Vorbesc cu El intr-un mod real, ca si cand as vorbi cu tata.
El asta doreste de la noi, sa comversam cu El intr-un mod real, doreste sa ii spunem tot ceeace avem in minte si inima, chiar daca El o stie deja, doreste sa o auda din gura noastra! happy

| kiv1990 a răspuns:

Telefonez fetele

| Generalul a răspuns:

Mereu vei gasi ceva interesant la televizor (vezi otv sau reality tv) sau pe net. Intra doar pe youtube si cauta funny moments happy