| Izabelaisa a întrebat:

Sustin campania cu limita de varsta la crearea unui cont! Voi ce zice-ti?

Răspuns Câştigător
| louise_4365 a răspuns:

Mda te sustin si eu deoarece sunt multe pornografii pe internet si trebuie sa ai o varsta. cu toate ca uneori un copil de 7 ani scrie ca pune bifa la varsta de 18 ani. dar daca nici aceste intrebarii nu trezesc teama in ei...

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si eu sunt de acord dar nu merge stii de ce? pentru ca daca pune un an in care nu s-au nascut asa fraiereste sistemul si tot isi fac cont, ar trebui puse niste intrebari mai grele care sa nu fie facute de orice copil si inca ceva, cine are cont deja pe TPU ar trebui sa treaca un test psihologic asa se vede cine e intreg la minte si cine face misto, numai ca adminii de aici nu se chinuie pentru asa ceva cred ca si lor le place spectacolul de aici.

| κλάους a răspuns:

La fiecare site (depinde de profil) este o limita de varsta. Crede-ma! Dar...toti nu pun varsta lor reala, eu pot fi un exemplu bun. De ex: Pe hi5 am 100 si ceva de ani, deci? Crede-ma sustin si eu, dar? DEGEABA! (Sper ca am inteles bine ce ai vrut sa spui) happy

| solumaam a răspuns:

Si eu o sustin...dar ca exista o problema, cum se poate face asa ceva?

| FesCuDungi a răspuns:

Si eu te sustin! poate asa mai scapam de cei care pun intrebari aiurea!

| deea98 a răspuns:

Eu nu inteleg ce aveti cu cei mai "mici'! Poate ca o persoana de 12 ani da sfaturi mult mai folositoare decat una de 18 care isi bate joc. Cu testul psihologic sunt de acord, dar cu limita de varsta, clar nu!

| ÐÿÅ a răspuns:

Da si eu cred la fel daca ai o varsta "mica" nu e normal sa-ti faci cont! E anormallaughingDeci cei mici nu au voie... :p

| pink10 a răspuns:

Si eu te sustin! Poate asa nu vor mai aparea toti pustii de 10-13 ani straight face