| Șttefania a întrebat:

Telefoanele Lg sunt bune? Se strica repede?

10 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Sunt bune, eu detin modelul Ku990 Viewty si sunt multumit de el (il detin din 2008)

Daca se strica repede sau nu epinde exclusiv de tine de cum ai grija de telefonul respectiv!

| larya234 a răspuns:

Eu am LG cookie fresh si l-am scapat in wc si tot merge perfect, pup!

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai eu am avut un Lg Cookie, si l-am pierdut.Iar dupa 6 ore l-am gasit intr-un bloc de gheata si mergea perfect.Deci da

| ChristinaO a răspuns:

Pai,eu am un LG(gt505) si e foarte bun.Ma tine bateria cam 5 zile,chiar mai mult, cu vorbit, ascultat muzica si altele.Am mai avut un LG inainte, care nu a fost chiar asa stralucit, dar am fost totusi multumita de el.Nu stiu cat de repede se strica,insa imi imaginez ca, daca il faci torpila se strica. Daca ai grija de el, totul e ok.In fine, eu zic ca sunt telefoane foarte bune si merita!

| effect a răspuns:

Nu sunt prea bune
Eu am mai avut telefoane Lg si mi se stricau foarte repede si ma enervau :-)
Acum depinde de norocul tau
Poate sunt eu o persoana mai ghinionista si de asta se stricau la mine :-)

| M00tssuuLLee a răspuns:

Sincer.
Nu.
mai ales ale touchoh go on
Cel mai bun telefon Normal[Nokia]
touch[iphone[
BlackBerry[BlackBerry]
happy

| ºPishcotº a răspuns:

Deci eu am modelul asta: http://gsm-portal.ro/wp-content/uploads/lg-viewty-red.gif

E vechi saracu':)) Da' l-am trantit (scapat) de atatea ori si nu a patit nimic:). Eu cred ca DA sunt bune si de lunga durata.

Chiar ti le recomand!

Ceao!:*

| Gabidm a răspuns:

Primul răspuns : da.
Al doilea : nu.
Sunt bune şi nu se strică repede, în măsura în care ai grijă de el.
Depinde şi de telefon. Dacă vrei un touchscreen, trebuie să îl întreţii corespunzător, ai grijă cu căzăturile, ia-i o husă, un stylus(creion) dacă nu are deja.
Nu am auzit persoane care să se plângă de LG, chiar dacă nu sunt chiar cele mai bune.
Orice telefon e bun dacă ştii cum să`l păstrezi.
Multă baftă în alegerea ta! Nu cred ca vei avea probleme cu el dacă îţi iei un LGwinking

| crissu_9850 a răspuns:

Eu am LG cookie kp500 si sunt foarte multumita de el:X

| ibianca a răspuns:

O, da. Singurul dezavantaj este ca li se descarca bateria fooarte repede!