| anomiserarac1996 a întrebat:

Știți cumva dacă există vreo modalitate ca să vezi dacă cineva te-a șters din lista de prieteni de yahoo? mulțumesc

6 răspunsuri:
| Pretending a răspuns:

Pur şi simplu nu-l mai ai în listă. De exemplu, rogi pe un prieten sa te steargă. În căsuţa de search îl cauţi dupa ID. O să-ţi apară ID-ul lui şi un semn al exclamări.Mdeah,nu îţi trimite notificare că te-a şters sau ceva de genul.

| anomiserarac1996 explică (pentru Pretending):

Am întrebat altă chestie... ce spui tu acolo e ignore, dar eu vreau să știu dacă mă mai are în lista, pentru că, dacă îți dă pur și simplu "delete", rămâne in listă, numai că persoana respectivă nu te mai are în listă.

| Pretending a răspuns (pentru anomiserarac1996):

Da, dar tu nu ai de unde să ştii că te-a şters. Ţi-am zis, nu primeşti notificaţi.

| anomiserarac1996 explică (pentru Pretending):

Știu că nu primesc notificații! Eu vreau să știu cu totul și cu totul altă chestie, dar văd că nu înțelegi... încearcă tu cu un prieten, să-ți dea delete și ai să vezi că tu o să îl mai ai în listă, îl vezi online numai că el nu te mai are în listă, pur și simplu nu mai ești la el în lista.

| Pretending a răspuns (pentru anomiserarac1996):

Păi exact asta îţi spun eu acum. Ce vrei să ştii mai mult?

| anomiserarac1996 explică (pentru Pretending):

Să știu dacă există vreo posibilitate să vezi asta fără să intri în Id`ul persoanee respective >.