| Zuhn a întrebat:

Știe cineva dacă pot găsi un player pentru dvd și pentru casete gen 2 în 1?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Player de videocasete nou nu mai gasesti, fiindca nu se mai fabrica.
Poti gasi doar second hand, prin anunturi sau firme care le vand in regim de consignatie etc.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bucura-te daca mai gasesti undeva player de casete.
DVD player mai gasesti in putine magazine.

| Zuhn explică (pentru Bula):

Acum vreo 7-8 ani am văzut prin Ungaria și ma întrebam dacă mai exista asa ceva

| Bula a răspuns (pentru Zuhn):

Player de videocasete nou nu mai gasesti, fiindca nu se mai fabrica.
Poti gasi doar second hand, prin anunturi sau firme care le vand in regim de consignatie etc.