| anonim_4396 a întrebat:

Mai are cineva video-player cu casete? Daca da, il mai folositi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il am si il mai folosesc sa uit la inregistrari vechi, din vremea casetelor video.

5 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Da mai am si inca il mai folosesc. dar sa nu crezi ca nu folosesc si dvd-ul.mai am unele filme bune care sunt in format VHS si pe care le mai vizionez cateodata.

mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Eu am video-player, dar nu l-am mai folosit de ani buni. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna intrebare, oare cine mai foloseste aceste aparate. Eu mai am unul pe acasa, dar nu l-am mai folosit de mult, nu stiu daca mai functioneaza. Cred ca il pastreaza parintii din nostalgie.

| carmencita_8706 a răspuns:

Eu nu mai am videoul, s-a stricat demult, dar mai am cateva casete. Le pastrez pentru ca imi placeau filmele si-mi amintesc de tinerete.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru carmencita_8706):

Video se poate repara, indiferent ca este defectă mecanica sau partea electronică, ce marcă si model este?