Întrebare recomandată | Vicol_Adina_1998 a întrebat:

Știe cineva niște site-uri pentru bilete mai ieftine de avion?

7 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Biletele de avion se cumpara direct de la firma care detine si avionul, nu ai de unde sa cumperi mai ieftine, e ca si cum ai vrea sa cumperi de undeva bilete mai ieftine pentru tren.

| Violleta2022 a răspuns:

Intra direct pe site-ul liniei aeriene cu care vrei sa zbori si cauta sa cumperi bilete in zilele de marti sau miercuri, pentru ca atunci sunt cele mai ieftine.

| darrio2007 a răspuns:

Vezi aici. Dar rezervarea e bine sa o faci cu 2-3 saptamani inainte. Sunt mai ieftine.
Eu am venit din Anglia pe 16 noiembrie cu 28 de lire biletul(cumparat pe 12 octombrie) in conditiile in care bagajul de cala m-a costat 32 de lire.
https://wizzair.esky.ro/? gclid=CjwKEAiArIDFBRCe_9DJi6Or0UcSJAAK1nFvnl0ZIdpAybUsk_10X7e-yapTZekW_pBzOHYx436MthoCsOzw_wcB

suntserios
| suntserios a răspuns:

Direct pe site ul companiei aeriene cu care vrei sa zbori, mai ieftin ca acolo nu gasesti

| AndreiRoG a răspuns:

RyanAir e foarte bun pretul

| cristianfasola a răspuns:

Https://www.vola.ro/ aici poti gasi cele mai ieftine preturi la bilete in fiecare luna si in plus poti gasi si cazare daca doresti